Wyprawy RoweLove

biuro podróży rowerowych
ul. Ogólna 7/13, 01-702 Warszawa
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Biuro podróży Travel Company Maciej Jędrzejek pod marką Wyprawy RoweLove kompleksowo organizuje wycieczki i wyprawy rowerowe po Polsce. To podróże do miejsc niezwykłych i wyjątkowych oraz aktywny i komfortowy wypoczynek. Przewodnikami są doświadczeni pasjonaci rowerowi: Agnieszka, Jacek, Bartosz, Joanna i Kuba, którzy mają za sobą wiele wspaniałych wypraw i uwielbiają aktywne spędzanie czasu.

Podróże rowerowe to nasza pasja, dobra organizacja to nasz talent - łączymy je, byście mogli podróżować na rowerach i odwiedzać komfortowo i bezpiecznie najciekawsze miejsca w Polsce. Nasze wyprawy zostały przygotowane z najwyższą dbałością o szczegóły, z myślą o każdym, kto chciałby wypocząć aktywnie i wygodnie. Przeniosą Was w mniej znane zakątki Polski, z dala od zgiełku kurortów i tłumów zwiedzających. Wytyczone trasy powiodą przez łąki i lasy, wzdłuż pięknych rzek, do miejsc magicznych, z historią w tle i naturą na pierwszym planie. Każda wyprawa ma swój temat przewodni, a niektóre wyjazdy mają atrakcje zapewnione w cenie.

W trosce o Waszą wygodę i sprawną organizację wyprawy gwarantujemy kameralne grupy do 14 osób. Dzięki temu Uczestnicy łatwiej osiągną podobne tempo jazdy. W ofercie znajdziecie wycieczki jednodniowe, weekendowe i tygodniowe, a także organizowane na specjalne zamówienie. Podczas wycieczek rowerzyści mają zapewniony szeroki pakiet świadczeń, a transport gwarantują wyspecjalizowane firmy przewozowe.

Rezerwacji można dokonać na stronie internetowej Wyprawy Rowelove.

https://www.wyprawyrowelove.pl/
https://www.facebook.com/WyprawyRoweLove

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa