Klimatyczny Apartament przy Bocheńskim Rynku

nocleg
Rynek 16, 32-700 Bochnia
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Zapraszamy wszystkich rowerzystów do klimatycznego i komfortowego 6-osobowego apartamentu znajdującego się w kamienicy przy rynku w Bochni.

Składa się on z dwóch klimatyzowanych sypialni i antresoli z dwuosobowym materacem do spania. Pościel i ręczniki są w cenie wynajmu. Apartament zawiera prywatną łazienkę z prysznicem i pralką, część dzienną z płaskim telewizorem i kanałami satelitarnymi oraz w pełni wyposażoną kuchnię z płytą grzewczą, piekarnikiem, zmywarką, zlewem i naczyniami. Dostępne jest także bezpłatne wi-fi. Mieszkanie ma prywatne niezależne wejście.

Nasz apartament może stanowić świetną bazę wypadową na liczne szlaki rowerowe w okolicy, takie jak Wiślana Trasa Rowerowa, EnoVelo czy Rowerowy Pierścień Solny. W pobliżu nie brakuje też ciekawych obiektów dla turystów szukających atrakcji historycznych. Najstarsza w Europie kopalnia soli, dwa muzea, zabytkowa bazylika, park archeologiczny. Niedaleko znajduje się też nowoczesne kino, SPA, kryta pływalnia, centrum handlowe oraz kawiarnie i restauracje.

Cena za pobyt zależy od sezonu - aktualną można sprawdzić na Booking.com.
Doba hotelowa trwa od godz. 16 do 10 – możliwość indywidualnego uzgodnienia.

Zapraszamy!

Udogodnienia dla rowerzystów:
- możliwość bezpiecznego przechowania roweru - prywatny korytarz w kamienicy.
- możliwość noclegu na min. 2 noce

dane kontaktowe
tel. 604 404 727, 695 591 246

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa