Siedlisko nad Nogatem

nocleg
Jazowa 51, 82-100 Nowy Dwór Gdański
Korzystasz? Powiadom MPR, że znalazłeś go na Velomapie

Siedlisko nad Nogatem znajduje się na terenie Żuław Wiślanych w miejscowości Jazowa. Odrestaurowana z klimatem konstrukcja domu, której historia sięga 1851 roku, położona jest nad samą rzeką Nogat. To miejsce doskonale nadające się do wypoczynku z daleka od zgiełku wielkiego miasta, za to naprawdę blisko natury.

Do dyspozycji gości oddajemy cztery pokoje. Każdy posiada własną łazienkę, lodówkę, telewizor oraz zestaw do parzenia. W przypadku wynajmu na 3 doby ceny wyglądają następująco:
- 2-osobowy pokój - 180 zł,
- 3-osobowy pokój - 270 zł,
- 4-osobowy pokój - 360 zł.

Istnieje też możliwość wynajęcia całego obiektu na minimum 3 doby /wrzesień-czerwiec/
900 zł./ 8 osób, a każda kolejna wymaga dopłaty 90 zł za dobę.

Miejsce to jest idealne zarówno dla grup przyjaciół, jak i rodzin z dziećmi. Najmłodsi będą zachwyceni ogromnym ogrodem i placem zabaw. Mile widziani są też właściciele czworonogów. Część dochodu z pobytu pupila w siedlisku przeznaczamy na lokalne schronisko dla zwierząt!

Zawiedzeni nie będą też rowerzyści. Na miejscu jest możliwość wypożyczenia rowerów szosowych. Przy budynku mieszkalnym znajduje się bezpłatny parking i bardzo duże podwórko, mamy zatem miejsce do bezpiecznego postawienia własnego jednośladu pod dachem.

Sama okolica jest szalenie urokliwa i trudno się dziwić, że przyciąga rowerzystów. W pobliżu jest ok. 50 km tras rowerowych, możemy więc w siodełku spędzić dosłownie cały dzień. W odległości ok.10 km do odwiedzenia mamy m.in. Nowy Dwór Gdański oraz Elbląg.

Na miłośników natury z kolei czeka siatka bocznych dróg, prześcigających się w prezentowaniu okolicznych, sielskich krajobrazów i architektury.

Przez Jazową prowadzi Velo Baltica, ciągnąca się przez Nowy Dwór Gdański i Gdańsk,
wzdłuż całego wybrzeża, aż po Świnoujście. Siedlisko nad Nogatem może być więc uroczym przystankiem na naprawdę wspaniałej trasie rowerowej.

Udogodnienia dla rowerzystów:
- możliwość wypożyczenia rowerów,
- miejsce do pozostawienia rowerów.

e-mail: [email protected]

Szlaki rowerowe w pobliżu

mobilna velomapa