EuroVelo 11

Długość: 50.5 km

Suma podjazdów: 248 m

Suma zjazdów: 172 m

Maksymalna wysokość: 277 m n.p.m.

Minimalna wysokość: 174 m n.p.m.

Nawierzchnia: asfalt

Zdjęcia użytkowników

dodaj swoje zdjęcie
EuroVelo 11
EuroVelo 11
EuroVelo 11
EuroVelo 11
EuroVelo 11
EuroVelo 11

EuroVelo 11 to szlak rowerowy o długości 50.5 km. Podczas trasy rowerzyści pokonają 248 m podjazdów i 172 m zjazdów. Najwyższy punkt szlaku jest na wysokości 277.0 m n.p.m.

Inne szlaki w pobliżu

Opinie użytkowników (1)

 • Przejechany odcinek Kazimierza Wielka - Wiślica i z powrotem. Parking przy zalewie w Kazimierzy ogromny. W samej Kazimierzy ciężko się odnaleźć, dopiero wjazd "na szlak" obok straży pożarnej potwierdza, że jesteśmy we właściwym miejscu. Generalnie szlak nie jest oznakowany, malowania brak, a drogowskazy stoją w 2 miejscach. Przebieg za miastem jest jednak oczywisty i nie da się zgubić. Trasa prowadzi po śladzie kolejki w przeważającej większości polami. Zabudowania omija zwykle szerokim łukiem. Ma to zalety - jest malowniczo choć trochę nudno - pola i pola, wady - brak sklepów - jest jeden ze znakiem przy szlaku. Nawierzchnia to 100% asfalt, ale jego stan zależy od tego co rośnie na polu obok i co się z tym dzieje - słoma, siano, to wszystko może zalegać na drodze. Miejscami dość wąsko. W sumie dość fajna trasa.

  ogólna ocena:
  trudność: 2
  stan nawierzchni: 5
  widoki/krajobraz: 3
  ruch samochodów: brak
  rekomendowany rower: szosa
  szlak odpowiedni dla rodzin z dziećmi: Tak

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
zrzutka mobilna velomapa