Szlak rowerowy „Miejsca pamięci”

Długość: 41.6 km

Suma podjazdów: 49 m

Suma zjazdów: 45 m

Maksymalna wysokość: 143 m n.p.m.

Minimalna wysokość: 121 m n.p.m.

Zdjęcia użytkowników

dodaj swoje zdjęcie

Szlak rowerowy „Miejsca pamięci” to szlak rowerowy o długości 41.6 km. Podczas trasy rowerzyści pokonają 49 m podjazdów i 45 m zjazdów. Najwyższy punkt szlaku jest na wysokości 143.0 m n.p.m.

Inne szlaki w pobliżu

Opinie użytkowników (1)

 • Jeżeli lubisz przeprawy przez kanały burzowe pod autostradą oraz przepusty dla zwierząt nad autostradą w poszukiwaniu szlaku to na pewno polubisz tą wycieczkę. Jeżeli nie, to możesz sobie darować i pojechać gdzie indziej. A tak na poważniej - plik GPX z tej strony chyba jest z czasów gdy nie było jeszcze drogi ekspresowej. Efekt taki że GPS kieruje Cie na drogi których po prostu nie ma - a dokładniej prosto na autostradę. Bujasz się więc po autostradowych kanałach burzowych i przepustach dla zwierząt - zupełnie bez sensu w poszukiwaniu trasy (trasę robiłem w odwrotnym kierunku). W dodatku odcinek do Przykopki i Legi nie za bardzo ma racje bytu bo nic właściwie tam nie ma. Reszta trasy - w miarę ok, z kilkoma fajnymi widokami na jezioro. Trochę asfaltu trochę, szutrów trochę kocich łbów czasami leśne ścieżki. Nic nadzwyczajnego. Jazda wśród pól i lasów + 40 minut w okolicach autostrady (a dokładniej drogi ekspresowej). Uwaga szlak w wielu miejscach fatalnie oznaczony lub po prostu nie oznaczony.

  ogólna ocena:
  trudność: 4
  stan nawierzchni: 3
  widoki/krajobraz: 2
  ruch samochodów: średni
  rekomendowany rower: gravel / trekking
  szlak odpowiedni dla rodzin z dziećmi: Nie

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
mobilna velomapa