Trójmiejska Trasa Nadmorska

Długość: 30.0 km

Ten szlak jest idealny dla osób, które planują wybrać się na wycieczkę rekreacyjną. Trasa jest łatwa i ma długość 30 km. Przez większość czasu rowerzysta porusza się drogami rowerowymi, a rower miejski sprawdzi się idealnie. Mało tego, aby czerpać przyjemność z przejażdżki, wcale nie trzeba pokonywać całej odległości.

Formalnie za początek szlaku uważa się dworzec kolejowy w Gdyni, skąd należy się kierować do Sopotu i Gdańska. Jednak cała trasa jest w bezpośredniej bliskości dróg i łatwo o transport publiczny. Dzięki temu wyprawę można rozpocząć w dowolnym momencie. Jest to cenna informacja dla rodzin z dziećmi i osób, które planują prostą i w miarę krótką wycieczkę. Po drodze nie ma żadnych uciążliwych odcinków, przez co trasa jest wyjątkowo przyjemna.

Ale na tym nie kończą się zalety tego szlaku. Warto także zauważyć, że Trójmiejska Trasa Nadmorska obfituje w różnorodne atrakcje. Docenią ją wielbiciele malowniczych krajobrazów, architektury i historii. Nie brakuje też punktów gastronomicznych i miejsc, w których można zaplanować odpoczynek.


Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Komentarze

  • ciri666

    Trasa w Gdyni kończy się ciut wcześniej, nie przy ul. Węglowej