Trójmiejska Trasa Nadmorska

Długość: 28.1 km

Suma podjazdów: 72 m

Suma zjazdów: 73 m

Maksymalna wysokość: 40 m n.p.m.

Minimalna wysokość: 1 m n.p.m.

Zdjęcia użytkowników

dodaj swoje zdjęcie
Trójmiejska Trasa Nadmorska
Trójmiejska Trasa Nadmorska

Ten szlak jest idealny dla osób, które planują wybrać się na wycieczkę rekreacyjną. Trasa jest łatwa i ma długość 30 km. Przez większość czasu rowerzysta porusza się drogami rowerowymi, a rower miejski sprawdzi się idealnie. Mało tego, aby czerpać przyjemność z przejażdżki, wcale nie trzeba pokonywać całej odległości.

Formalnie za początek szlaku uważa się dworzec kolejowy w Gdyni, skąd należy się kierować do Sopotu i Gdańska. Jednak cała trasa jest w bezpośredniej bliskości dróg i łatwo o transport publiczny. Dzięki temu wyprawę można rozpocząć w dowolnym momencie. Jest to cenna informacja dla rodzin z dziećmi i osób, które planują prostą i w miarę krótką wycieczkę. Po drodze nie ma żadnych uciążliwych odcinków, przez co trasa jest wyjątkowo przyjemna.

Ale na tym nie kończą się zalety tego szlaku. Warto także zauważyć, że Trójmiejska Trasa Nadmorska obfituje w różnorodne atrakcje. Docenią ją wielbiciele malowniczych krajobrazów, architektury i historii. Nie brakuje też punktów gastronomicznych i miejsc, w których można zaplanować odpoczynek.


Atrakcje w okolicy "Trójmiejska Trasa Nadmorska"

  • Gdańsk - Główne Miasto - Reprezentacyjna część gdańskiej dzielnicy Śródmieście. Tworzy zwarty zespół zabytkowy gdzie znajduje się większość zabytków miasta. Bazylika Mariacka, Złota Brama, Ratusz Głównego Miasta oraz zabytkowa oś Drogi Królewskiej (ul. Długiej i Długiego Targu).

Inne szlaki w pobliżu

Opinie użytkowników (0)

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
zrzutka mobilna velomapa