Velomapa

Aplikacja Velomapa na Andorid i iOS jest już dostępna!

Pierwsza wersja aplikacji mobilnej Velomapa w wersji beta jest już dostępna na platformę iOS i Android. Zachęcam do testowania i przesyłania uwag oraz sugestii na adres: [email protected]
Udostępnij

Pierwsza wersja aplikacji mobilnej Velomapa w wersji beta jest już dostępna na platformę iOS i Android. Możecie ją ściągnąć klikając w poniższe linki:

W pierwszej wersji beta dowieźliśmy:

W kolejnej wersji chcemy, by działała offline, a także dodamy możliwość wyświetlenia infrastruktury rowerowej na mapie. Przypominamy, że cały czas trwa zrzutka, gdzie można zgarnąć dostęp premium:  https://zrzutka.pl/z/velomapa 

Aktualnie dostępna aplikacja to wersja beta co oznacza, że jeszcze nie wszystkie funkcjonalności mogą działać jak powinny. Wciąż jesteśmy w fazie testów i doskonalenia interakcji.

Zachęcam do testowania i przesyłania uwag na: [email protected]

Dziękujemy za wyrozumiałość

Udostępnij

Jagoda Pietrzak

Jestem projektantką doświadczeń użytkownika UX. Odpowiadam za to, aby korzystanie z aplikacji mobilnej Velomapy jak i portalu było jak najbardziej intuicyjne i przyjazne. Prowadzę badania, żeby lepiej zrozumieć potrzeby naszych użytkowników. Jeśli akurat nie siędzę przed komputerem, prawdopodobnie jestem na spacerze z psami lub na siłowni :) Jestem fanką natury i nart - gdy jest nieco cieplej bardzo lubię eksplorować góry korzystając z rowerów elektrycznych.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się

Najpopularniejsze artykuły

mobilna velomapa