Możesz pomóc w rozwoju Velomapy!

Mateusz Chabros

Coraz częściej podpowiadaliście nam, abyśmy założyli zbiórki na różne cele projektu. Byliśmy zdania, że nie chcemy tego robić, dopóki rzeczywiście nie będziemy mogli z tych środków zrobić dobrego użytku.

Dziś postanowiliśmy założyć Patronite. To taki portal, na którym decydujecie się wpłacać co miesiąc drobną kwotę na rzecz wybranego Autora i będzie ona automatycznie pobierana z Waszego konta.

Więcej o tym, dlaczego założyliśmy Patronite.

Dlaczego taka decyzja?

Ci, którzy są tutaj od początku, wiedzą, że projekt funkcjonuje już ponad dwa lata. Przez ten czas udało się wspólnie z Wami stworzyć miejsce, które pomogło wielu osobom zaplanować swoje rowerowe przygody.

Ten sezon był dla nas bardzo udany, ale i wiele wolnego czasu zainwestowaliśmy, by tak było. To setki linijek kodu, telefonów, słów, dokumentów, dziesiątki godzin w miesiącu spędzonych przy komputerze, na trasach i spotkaniach. W ciągu 4 ostatnich miesięcy udało nam się dodać kilka praktycznych opisów szlaków, które często sami odwiedzaliśmy. Pojawiły się trasy społeczności, rozwijaliśmy profile użytkowników, powstała i wciąż gęstnieje mapa Miejsc Przyjaznych Rowerzystom, zawarliśmy kilka współprac, wprowadziliśmy nowy system dodawania zdjęć, powstało wiele drobnych ufunkcjonalnień i cały czas jesteśmy z Wami tu, na profilu, który śledzi już ponad 14 tys. rowerzystów, w 5-tys. grupie Velomapa.pl - Społeczność, na Instagramie, Stravie i LinkedIn.

Działanie z pasją przynosi efekty - jednym z najważniejszych jest skokowo rosnąca liczba użytkowników.

Te wzrosty robią na nas wrażenie.

To także Wasz sukces. Ten projekt nie znaczyłby nic, gdyby nie społeczność, za co Wam bardzo dziękujemy. Każda opinia, dodane zdjęcie, nowy profil czy pomysł na nowe funkcje są dla nas bezcenne i dopiero one sprawiają, że projekt nabiera wartości dla rowerzystów.

Stajemy dzisiaj przed nowymi planami. By wymienić kilka z nich:

Oczywiście, jesteśmy w stanie to zrobić bez Waszych pieniędzy!

Testujemy już kilka modeli i potrafimy co nieco zarobić na tym projekcie, by potem znów w niego zainwestować (nie pobieraliśmy wynagrodzeń). Wasze wsparcie pomogłoby nam jednak przyspieszyć działania, bo niektóre rzeczy kosztują, i to dużo. No i byłoby dla nas bezcenną wiadomością… że warto.

Czy wszystko uda się nam osiągnąć? Tego nie możemy zagwarantować, ale możemy Was zapewnić, że, tak jak dotąd, będziemy robić, co się da, by tak było. Idzie jesień i zima, które chcemy dobrze przepracować, przygotowując Velomapę na nowy rok.

Przechodząc do rzeczy: jeśli chcielibyście przekazywać kilka złotych na rzecz rozwoju Velomapy, to od dziś jest już taka możliwość. Jeśli potrzebujecie pomocy, to pokażemy Wam, jak to zrobić.

Wesprzyj Velomapę

Ponieważ wiele to dla nas znaczy, z kilkoma wspaniałymi polskimi przedsiębiorcami zawarliśmy partnerstwa. To firmy, które na co dzień, z równie wielką pasją co my, oddają się przygotowywaniu swoich produktów. Przez to możemy podziękować każdemu, kto zostanie Patronem. Otrzymacie kody, które uprawniać Was będą do zniżek w sklepach tych firm. Każde wsparcie cenimy tak samo, dlatego takie same kody dostaniecie niezależnie od tego, czy przekażecie 5 zł czy 100 zł.

Te Firmy to:

A możliwe, że niedługo dołączą kolejne.

A jeśli obecnie nie możesz sobie pozwolić na takie wsparcie, po prostu bądź tu z nami! Korzystaj ze strony, dodawaj zdjęcia, opinie, trasy i dziel się wiedzą o Velomapie z innymi!

Szerokości i #podążajswoimszlakiem!

Mateusz Chabros

Pasjonat jazdy na rowerze od dziecka. Zakochany w wyprawach rowerowych. Ceni sobie kontakt z naturą podczas szusowania po trasach na swoim góralu. Wierzy, że rower to idealny środek transportu po mieście. W wolnych chwilach współtworzy Velomapę lub produkuje pomysły podczas jazdy rowerem.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się