Spotkania #SwoimSzlakiem wystartowały! Pierwszym Gościem Kamil Mąkosza z O koło roweru

Mateusz Chabros
Ruszamy z cyklem spotkań na żywo #SwoimSzlakiem, podczas których pokażemy Wam różne oblicza wypraw rowerowych i rowerowej pasji. Pierwszym Gościem był Kamil Ariel Mąkosza.

Ruszamy z cyklem spotkań na żywo zatytułowanych #SwoimSzlakiem, podczas których wraz z zaproszonymi Gośćmi pokażemy Wam różne oblicza wypraw rowerowych, kolarstwa i rowerowej pasji. Porozmawiamy o

Wszystko okraszone świetnymi zdjęciami i historiami. Chcemy inspirować Was do odnalezienia własnej drogi w jeździe rowerem, która dostarczy Wam dużo endorfin i szczęścia. Wierzymy, że rowerowa pasja jest dla każdego — pozostaje odkryć własny sposób na jej odnalezienie.

Spotkania są transmitowane online na żywo na profilu Velomapy na Facebooku. Wystarczy w odpowiednim terminie wejść na nasz profil.

Na pierwszym spotkaniu, 26 listopada 2022 r., odwiedził nas Kamil Ariel Mąkosza prowadzący blog O koło roweru . Rower, wyprawa, wolność. Tytuł, który częściowo określa to, czym dla Kamila jest jazda na rowerze. Jak sam przyznał, w wyprawach chodzi o to, żeby po prostu jechać. Przygoda, wschody słońca, wiatr, las, wolność — to wszystko powoduje, że chcesz jechać. Rozmawialiśmy o początkach jego rowerowych podróży, jego wyprawach Wild West Poland, zamiłowaniu do lasu i leśnych noclegów, wilkach w Puszczy Bydgoskiej i przygodach ze strażą graniczną. Kamil powiedział też co nieco o fotografii podczas wyjazdów rowerowych. Samotne wyprawy Kamila to z pewnością świetna inspiracja dla osób poszukujących wyciszenia, zmierzenia się ze sobą i odosobnienia od otaczającego świata.

Zapis spotkania możecie obejrzeć poniżej.

Mateusz Chabros

Pasjonat jazdy na rowerze od dziecka. Zakochany w wyprawach rowerowych. Ceni sobie kontakt z naturą podczas szusowania po trasach na swoim góralu. Wierzy, że rower to idealny środek transportu po mieście. W wolnych chwilach współtworzy Velomapę lub produkuje pomysły podczas jazdy rowerem.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się