Newsy

Spotkania #SwoimSzlakiem wystartowały! Pierwszym Gościem Kamil Mąkosza z O koło roweru

Ruszamy z cyklem spotkań na żywo #SwoimSzlakiem, podczas których pokażemy Wam różne oblicza wypraw rowerowych i rowerowej pasji. Pierwszym Gościem był Kamil Ariel Mąkosza.
Udostępnij

Ruszamy z cyklem spotkań na żywo zatytułowanych #SwoimSzlakiem, podczas których wraz z zaproszonymi Gośćmi pokażemy Wam różne oblicza wypraw rowerowych, kolarstwa i rowerowej pasji. Porozmawiamy o

Wszystko okraszone świetnymi zdjęciami i historiami. Chcemy inspirować Was do odnalezienia własnej drogi w jeździe rowerem, która dostarczy Wam dużo endorfin i szczęścia. Wierzymy, że rowerowa pasja jest dla każdego — pozostaje odkryć własny sposób na jej odnalezienie.

Spotkania są transmitowane online na żywo na profilu Velomapy na Facebooku. Wystarczy w odpowiednim terminie wejść na nasz profil.

Na pierwszym spotkaniu, 26 listopada 2022 r., odwiedził nas Kamil Ariel Mąkosza prowadzący blog O koło roweru . Rower, wyprawa, wolność. Tytuł, który częściowo określa to, czym dla Kamila jest jazda na rowerze. Jak sam przyznał, w wyprawach chodzi o to, żeby po prostu jechać. Przygoda, wschody słońca, wiatr, las, wolność — to wszystko powoduje, że chcesz jechać. Rozmawialiśmy o początkach jego rowerowych podróży, jego wyprawach Wild West Poland, zamiłowaniu do lasu i leśnych noclegów, wilkach w Puszczy Bydgoskiej i przygodach ze strażą graniczną. Kamil powiedział też co nieco o fotografii podczas wyjazdów rowerowych. Samotne wyprawy Kamila to z pewnością świetna inspiracja dla osób poszukujących wyciszenia, zmierzenia się ze sobą i odosobnienia od otaczającego świata.

Zapis spotkania możecie obejrzeć poniżej.

Artykuł powstał z rowerowej pasji. Jeśli chcesz, możesz za niego podziękować, wspierając nas przez buycoffee.

Udostępnij

Mateusz Chabros

Swoimi przygodami dzielę się, prowadząc profil Swoim Szlakiem. Jazdę rowerem lubiłem od dziecka. Kilka lat temu rower stał się moją największą pasją. Mam za sobą kilka wypraw rowerowych po Polsce i Europie. Na rowerze odpoczywam i szukam wyciszenia wśród natury. Jestem przekonany, że rower to idealny środek transportu po mieście. Dojeżdżam nim, gdzie się da w Poznaniu, w którym mieszkam.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się

Najpopularniejsze artykuły

mobilna velomapa