#SwoimSzlakiem

Z miłości do wypraw rowerowych. Spotkanie z Loverowi | #SwoimSzlakiem vol. 3

Na trzecim spotkaniu z cyklu #SwoimSzlakiem odwiedzili nas Ola i Danel z Loverowi. Podzielili się z nami swoim uśmiechem, miłością do roweru i opowieściami ze szlaków rowerowych.
Udostępnij
Ola i Daniel, czyli Loverowi
Ola i Daniel, czyli Loverowi

Tegoroczne walentynki były dla nas pretekstem, by zorganizować spotkanie o ludziach pełnych miłości - do siebie nawzajem oraz oczywiście do roweru i rowerowych wypraw. Wybór Gości był oczywisty. W sobotnie popołudnie, 18 lutego 2023 r. o godz. 18:00, zaprosiliśmy Loverowych, aby opowiedzieli o tym, za co kochają podróże rowerowe.

Loverowi to Ola i Daniel. Pewnego dnia wybrali się na dwudniową wycieczkę rowerową pod namiot i od tego czasu nie rozstają się z jednośladami. Bardzo cenią sobie wolność i niezależność - na rowery wrzucają wszystko, co niezbędne i ruszają przed siebie, często do ciekawych i nieoczywistych miejsc. Podróżowali po Europie (np. Alpe Adria) i wielu polskich szlakach (np. Velo Dunajec, Szlak Orlich Gniazd, Nadwarciański Szlak Rowerowy), a ostatnio wyprawili się w przygodę po kraju, który już nie istnieje. Udowadniają, że ciekawe wyprawy to kwestia pomysłu.

Na spotkaniu opowiedzieli nam o swoich początkach i o tym, co motywuje ich do jazdy. Podzielili się wrażeniami o kilku najciekawszych szlakach rowerowych w Polsce i zagranicą - nie tylko tych znanych, ale i tych odwiedzanych nieco rzadziej. Wszystko wzbogacili humorem, anegdotami i historiami, które spotkały ich w podróży. Duch opowieści, który posiadają Loverowi sprawia, że słuchało się ich z ogromną przyjemnością. Wiemy, że wśród widzów powstał niejeden pomysł na wycieczkę. 🙂

Spotkanie z Loverowi to idealny przykład na to, jak rower sprzyja budowaniu relacji także w związkach. Jazda razem pozwala na dogłębne poznanie siebie nawzajem, wypracowywanie umiejętności komunikowania się, tworzy wspólne wspomnienia, stawia wyzwania i zmusza do wypracowywania rozwiązań do ich pokonania.

Spotkanie odbyło się w ramach cyklu #SwoimSzlakiem, w którym pokazujemy Wam różne oblicza wypraw rowerowych. Chcemy inspirować Was do odnalezienia własnej drogi w jeździe rowerem, która dostarczy Wam dużo endorfin i szczęścia. Wierzymy, że rowerowa pasja jest dla każdego — pozostaje odkryć własny sposób na jej odnalezienie.

Zapis ze spotkania można obejrzeć poniżej. Zachęcamy do subskrypcji kanału Velomapa na YouTube.

Zobacz też:

Alpe Adria rowerem, czyli jak pokonałem jeden z najpiękniejszych szlaków rowerowych w Europie

Artykuł powstał z rowerowej pasji. Jeśli chcesz, możesz za niego podziękować, wspierając nas przez buycoffee.

Udostępnij

Mateusz Chabros

Swoimi przygodami dzielę się, prowadząc profil Swoim Szlakiem. Jazdę rowerem lubiłem od dziecka. Kilka lat temu rower stał się moją największą pasją. Mam za sobą kilka wypraw rowerowych po Polsce i Europie. Na rowerze odpoczywam i szukam wyciszenia wśród natury. Jestem przekonany, że rower to idealny środek transportu po mieście. Dojeżdżam nim, gdzie się da w Poznaniu, w którym mieszkam.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się

Najpopularniejsze artykuły

mobilna velomapa