Z miłości do wypraw rowerowych. Spotkanie z Loverowi | #SwoimSzlakiem vol. 3

Mateusz Chabros
Na trzecim spotkaniu z cyklu #SwoimSzlakiem odwiedzili nas Ola i Danel z Loverowi. Podzielili się z nami swoim uśmiechem, miłością do roweru i opowieściami ze szlaków rowerowych.
Ola i Daniel, czyli Loverowi
Ola i Daniel, czyli Loverowi

Tegoroczne walentynki były dla nas pretekstem, by zorganizować spotkanie o ludziach pełnych miłości - do siebie nawzajem oraz oczywiście do roweru i rowerowych wypraw. Wybór Gości był oczywisty. W sobotnie popołudnie, 18 lutego 2023 r. o godz. 18:00, zaprosiliśmy Loverowych, aby opowiedzieli o tym, za co kochają podróże rowerowe.

Loverowi to Ola i Daniel. Pewnego dnia wybrali się na dwudniową wycieczkę rowerową pod namiot i od tego czasu nie rozstają się z jednośladami. Bardzo cenią sobie wolność i niezależność - na rowery wrzucają wszystko, co niezbędne i ruszają przed siebie, często do ciekawych i nieoczywistych miejsc. Podróżowali po Europie (np. Alpe Adria) i wielu polskich szlakach (np. Velo Dunajec, Szlak Orlich Gniazd, Nadwarciański Szlak Rowerowy), a ostatnio wyprawili się w przygodę po kraju, który już nie istnieje. Udowadniają, że ciekawe wyprawy to kwestia pomysłu.

Na spotkaniu opowiedzieli nam o swoich początkach i o tym, co motywuje ich do jazdy. Podzielili się wrażeniami o kilku najciekawszych szlakach rowerowych w Polsce i zagranicą - nie tylko tych znanych, ale i tych odwiedzanych nieco rzadziej. Wszystko wzbogacili humorem, anegdotami i historiami, które spotkały ich w podróży. Duch opowieści, który posiadają Loverowi sprawia, że słuchało się ich z ogromną przyjemnością. Wiemy, że wśród widzów powstał niejeden pomysł na wycieczkę. 🙂

Spotkanie z Loverowi to idealny przykład na to, jak rower sprzyja budowaniu relacji także w związkach. Jazda razem pozwala na dogłębne poznanie siebie nawzajem, wypracowywanie umiejętności komunikowania się, tworzy wspólne wspomnienia, stawia wyzwania i zmusza do wypracowywania rozwiązań do ich pokonania.

Spotkanie odbyło się w ramach cyklu #SwoimSzlakiem, w którym pokazujemy Wam różne oblicza wypraw rowerowych. Chcemy inspirować Was do odnalezienia własnej drogi w jeździe rowerem, która dostarczy Wam dużo endorfin i szczęścia. Wierzymy, że rowerowa pasja jest dla każdego — pozostaje odkryć własny sposób na jej odnalezienie.

Zapis ze spotkania można obejrzeć poniżej. Zachęcamy do subskrypcji kanału Velomapa na YouTube.

Zobacz też:

Alpe Adria rowerem, czyli jak pokonałem jeden z najpiękniejszych szlaków rowerowych w Europie

Mateusz Chabros

Pasjonat jazdy na rowerze od dziecka. Zakochany w wyprawach rowerowych. Ceni sobie kontakt z naturą podczas szusowania po trasach na swoim góralu. Wierzy, że rower to idealny środek transportu po mieście. W wolnych chwilach współtworzy Velomapę lub produkuje pomysły podczas jazdy rowerem.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się