Velomapa

Zmiany w Velomapa.pl. Kampania #DziewczynyNaRowery odtąd dostępna na Swoim Szlakiem

Rusza nowy projekt. Kampania #DziewczynyNaRowery odtąd dostępna na profilu Swoim Szlakiem.
Udostępnij

Drodzy sympatycy Velomapy!

Jak wiecie, od prawie dwóch lat za to, co działo się na Velomapie, odpowiadaliśmy w dwójkę - Kacper Goliński i Mateusz Chabros. Zapadła decyzja o tym, że kończymy współpracę w ramach tego projektu. Velomapa dalej będzie prowadzona przez Kacpra. Mateusz z kolei rozpoczyna własny projekt pod nazwą Swoim Szlakiem. Nadal będziemy wspierać swoje działania.

Swoim Szlakiem to rower, wyprawy i ludzie. Będziecie tu mogli

Nowy projekt znajdziecie tutaj:

Kilka zdań od Mateusza:

„Chciałbym podziękować Kacprowi za współpracę, dzięki której udało nam się zrobić szereg dobrych rzeczy dla rozwoju kolarstwa w Polsce. Podziękowania składam także każdemu z Was, sympatyków Velomapy. Za każde dobre słowo wsparcia, które motywowało do tego, by przeznaczać swój czas na dostarczanie Wam ciekawych treści i rozwiązań. Dziękuję także wszystkim partnerom, których nie sposób tu wymienić pojedynczo - gospodarzom MPRów, przedstawicielom organizacji turystycznych i stowarzyszeń, blogerom, firmom rowerowym. Wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować. Trudno oddać to, ile życzliwości i dobrych słów miałem okazję od Was doświadczyć. Oddałem temu projektowi wiele pasji i zaangażowania. Wierzę, że udało mi się pomóc wielu z Was w zaplanowaniu wymarzonych wypraw rowerowych. Będę to robić dalej, teraz już na swoim nowym profilu. Serdecznie zapraszam, aby zaobserwować Swoim Szlakiem, byśmy nadal mogli się wspólnie dzielić rowerową pasją. Odkryjemy wspólnie Wielkopolskę na rowerze (choć nie tylko!), wsłuchamy się w opowieści innych rowerzystów, a czasem zabiorę Was na górski szlak. Allez!”

#DziewczynyNaRowery dostępna na Swoim Szlakiem

Kampanię #DziewczynyNaRowery, która początkowo prowadzona była przez Velomapa.pl, odtąd będzie dostępna na profilu Swoim Szlakiem. Wszystkie wywiady można obejrzeć na kanale YouTube lub posłuchać w formie podcastu pod tą nazwą.

Artykuł powstał z rowerowej pasji. Jeśli chcesz, możesz za niego podziękować, wspierając nas przez buycoffee.

Udostępnij

Mateusz Chabros

Swoimi przygodami dzielę się, prowadząc profil Swoim Szlakiem. Jazdę rowerem lubiłem od dziecka. Kilka lat temu rower stał się moją największą pasją. Mam za sobą kilka wypraw rowerowych po Polsce i Europie. Na rowerze odpoczywam i szukam wyciszenia wśród natury. Jestem przekonany, że rower to idealny środek transportu po mieście. Dojeżdżam nim, gdzie się da w Poznaniu, w którym mieszkam.

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się

Najpopularniejsze artykuły

mobilna velomapa