Lesovik logo

Rower, hamak, packraft – kolekcja LESOVIK

utworzone przez: Velomapa

Loading...

Lżej i wygodniej – tak nocuje się w terenie w hamaku. To nie tylko minimalistyczne rozwiązanie mogące całkowicie zastąpić tradycyjny namiot, ale też nowe doświadczenia i zmiana perspektywy, z jakiej obcujemy z Naturą.

LESOVIK. Jesteśmy polską firmą, która od dziesięciu lat popularyzuje hamakowanie i zajmuje się projektowanie sprzętu do spania w lesie. Prywatnie jesteśmy bandą leśnych zbójów. Biwakujemy, podróżujemy, łazimy po górach, przytulamy drzewa i wąchamy mech, aby poczuć się częścią Natury. Jeździmy na rowerach bez opamiętana, zarówno turystycznie, jak i w ultramaratonach. Krople rosy wśród traw, mgły nad taflą wody, ptasi koncert o brzasku i szum żwiru pod oponami naszych rowerów to rzeczy, z których zbudowany jest świat przygody, do której najserdeczniej zapraszamy.

Aby ułatwić Wam zanurzenie się w taką relację z Naturą, którą przepełnione są nasze marzenia o wolności i przygodzie, przygotowaliśmy kolekcję tras z różnych zakątków Polski. Na każdej z nich znajdziecie sprawdzone przez nas miejsca, które idealnie nadają się do rozwieszenia hamaka i spędzania nocy w rytmie lasu.

W przygotowaniu tras pomogli nam nasi przyjaciele i ambasadorzy: Jerzy Bielecki, Paweł z Hikindog.pl i Wojtek z Coffee Tea Trip. W zestawieniu znajdziecie też trzy trasy przygotowane przez założyciela firmy, projektanta naszego sprzętu i miłośnika kolarstwa (także w wydaniu ultra) - Rafała Palowskiego.

---

Na naszym instagramie znajdziecie więcej inspiracji do biwakowania w zgodzie z otaczającym Was światem: https://www.instagram.com/lesovik_outdoor

Nowości sprzętowe, artykuły na temat odpowiedzialnej turystyki i poradniki hamakowania znajdziecie na https://lesovik.eu

---

W większości przedstawionych tras noclegi wyznaczone są na obszarach programu Zanocuj w Lesie. Mapę z zaznaczonymi obszarami można znaleźć pod tym linkiem https://velomapa.pl/linki/zanocuj-w-lesie

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
mobilna velomapa