Kaszubska Marszruta - szlak zielony

Kaszubska Marszruta

Długość: 47.9 km

Suma podjazdów: 177 m

Suma zjazdów: 210 m

Maksymalna wysokość: 173 m n.p.m.

Minimalna wysokość: 120 m n.p.m.

Rodzaje nawierzchni

asfalt: 14.7 km
płyty betonowe: 1.07 km
kostka brukowa: 4.49 km
szuter: 9.86 km
nieutwardzona: 1.04 km
brak danych: 16.72 km

Zdjęcia użytkowników

dodaj swoje zdjęcie
Kaszubska Marszruta - szlak zielony
Kaszubska Marszruta - szlak zielony
Kaszubska Marszruta - szlak zielony
Kaszubska Marszruta - szlak zielony

Kaszubska Marszruta - szlak zielony to szlak rowerowy o długości 47.9 km. Podczas trasy rowerzyści pokonają 177 m podjazdów i 210 m zjazdów. Najwyższy punkt szlaku jest na wysokości 173.0 m n.p.m.

Atrakcje w okolicy "Kaszubska Marszruta - szlak zielony"

 • Park Narodowy Bory Tucholskie - Park wchodzi w skład utworzonego w 2010 roku Rezerwatu Biosfery „Bory Tucholskie”, który jest największym rezerwatem biosfery w Polsce. Bory Tucholskie są największym kompleksem leśnym w Polsce.
 • Zaborski Park Krajobrazowy - W granicach parku znajduje się około 50 jezior. Do największych i najgłębszych należy Jezioro Charzykowskie.
 • Jezioro Charzykowskie - Powierzchnia jeziora wynosi 1 363,8 ha. Latem odbywają się tam imprezy żeglarskie, regaty oraz inne wydarzenia związane z kulturą żeglarską, m.in. przegląd piosenki żeglarskiej.
 • Swornegacie - Nazwa pochodząca z języka kaszubskiego. W Swornychgaciach znajduje się Kaszubski Dom Rękodzieła Ludowego.
 • Stary Rynek w Chojnicach

Inne szlaki w pobliżu

Ten szlak wchodzi w skład

Opinie użytkowników (1)

 • Poruszałem się za śladem GPX, który przypuszczalnie jest niewłaściwie zalogowany i w pewnym miejscu na rozstajach ( ok.1 km od Zapory) gubi się (każe zawracać na każdym kierunku w którym pojedziemy). Ponieważ za pierwszym razem pogubiłem się całkowicie i wróciłem z trasy, za drugim razem wiedziałem, że coś takiego może się zdarzyć ,więc pojechałem szosą nadkładając ok. 1 km drogi i kurs się "odnalazł". Ponadto jadąc ścieżką rowerową po szlaku z Brus do Chojnic, ślad GPX jest również źle zalogowany, ponieważ każe skręcić w prawo ze ścieżki i trzeba przekroczyć bardzo ruchliwą szosę 235, a po kilkuset metrach ponownie każe skręcić z szosy na ścieżkę. Niepotrzebne utrudnienie.

  ogólna ocena:
  trudność: 1
  stan nawierzchni: 3
  widoki/krajobraz: 5
  ruch samochodów: mały
  rekomendowany rower: gravel / trekking
  szlak odpowiedni dla rodzin z dziećmi: Nie

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
mobilna velomapa