Szlak Bydgoszcz-Chojnice

Długość: 159.5 km

Suma podjazdów: 563 m

Suma zjazdów: 466 m

Maksymalna wysokość: 170 m n.p.m.

Minimalna wysokość: 52 m n.p.m.

Zdjęcia użytkowników

dodaj swoje zdjęcie
Szlak Bydgoszcz-Chojnice
Szlak Bydgoszcz-Chojnice
Szlak Bydgoszcz-Chojnice
Szlak Bydgoszcz-Chojnice
Szlak Bydgoszcz-Chojnice
Szlak Bydgoszcz-Chojnice

Szlak Bydgoszcz - Chojnice koloru niebieskiego. Przebiega przez park narodowy Bory Tucholskie gdzie łączy się ze szlakami Kaszubskiej Marszruty.

Inne szlaki w pobliżu

Opinie użytkowników (1)

 • Przejechałem odcinki Bydgoszcz-Tuchola i fragmenty w Borach Tucholskich przeplatane z marszrutą kaszubską. Odcinek do Tucholi jedzie się spokojnymi drogami asfaltowymi z małym ruchem samochodowym (za wyjątkiem drogi wojewódzkiej obok Bożenkowa, ale tam się buduje DDR) oraz DDRami. Ruch na tyle mały, że nie bez obaw pojechałbym z przyczepką rowerową (co zresztą mam w planie). W samych Borach Tucholskich do rodzaju nawierzchni doliczyć szutrowe drogi leśne, które moim zdaniem są w naprawdę dobrym stanie (choć zaznaczam, że przejechałem tylko fragmenty) i zdecydowanie warto, uważam również, że nie powinno się tego szlaku pomijać planując przejechanie marszruty kaszubskiej - w niczym jej nie ustępuje.

  ogólna ocena:
  trudność: 2
  stan nawierzchni: 4
  widoki/krajobraz: 5
  ruch samochodów: mały
  rekomendowany rower: gravel / trekking
  szlak odpowiedni dla rodzin z dziećmi: Tak

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera.

Okazjonalnie będziemy wysyłać email z nowościami o stronie, ciekawymi rowerowymi treściami oraz ofertami od partnerów. W każdej chwili możesz się wypisać.

Zapisz się
mobilna velomapa